38oja

Aktualności

 • Kontakt z Olimpiadą

  2014-11-13

  Szanowni Państwo,

  Otrzymujemy zgłoszenia, że część z Państwa nie może skontaktować się drogą e-mailową z Biurem Olimpiady. Sprawdzamy, co jest przyczyną tych problemów, natomiast w chwili obecnej, dla bezpieczeństwa, prosimy o kontak na bezpośredni adres Pani Danuty Trawczyńskiej: dankatra@poczta.onet.pl lub w uzasadnionych przypadkach o kontakt telefoniczny z Panią Trawczyńską pod nr 506165590.

   

  czytaj więcej

 • Loginy i hasła dla nauczycieli OJA

  2007-07-22

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy nadawanie loginów i haseł dla nauczycieli, do pobrania testu i klucza 39 OJA. Instrukcje dotyczące pobrania przesłane zostały w e-mailu wraz z loginem i hasłem.

  Jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail (na adres podany przy rejestracji szkoły do OJA) zawierającej dane do logowania uprzejmie prosimy o kontakt na adres: dankatra@opczta.onet.pl

  Jednocześnie informujemy, że wraz z testem i kluczem zamieszczony został również wzór protokołu z przeprowadzenia etapu szkolnego, który należy przesłać na adres właściwego Komitetu Okręgowego wraz z testami uczniów, którzy uzyskali co najmniej 30 punktów.

  Serdecznie pozdrawiamy

   

  Komitet Główny 39 OJA

  czytaj więcej