/ AKTYWNOŚĆ STUDENCKA

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego stwarza studentom warunki do rozwoju zainteresowań i angażowania się w przedsięwzięcia niezwiązane bezpośrednio z tokiem kształcenia. Inicjatywy studenckie, zarówno te indywidualne jak i zgłaszane przez Radę Studentów, znajdują wsparcie u władz Uczelni – organizacyjne i finansowe.

Samorząd Studencki WSJO w minionych latach zorganizował liczne spotkania, imprezy i warsztaty dla wszystkich zainteresowanych osób, nie tylko naszych studentów. Zasadniczą dewizą samorządu jest otwartość ­­– zarówno na inicjatywy studenckie, jak i kontakt z otoczeniem uczelni.

Przykładowo: w październiku 2018 roku samorząd zorganizował grilla integracyjnego dla studentów i pracowników w ogrodzie Uczelni; w listopadzie 2017 roku Samorząd Studencki WSJO zorganizował Imprezę w stylu halloween w klubie 9 Stóp, w kolejnych miesiącach studenci pomagali w organizacji Ogólnopolskiej Konferencji Językowej, której organizatorem corocznie jest nasza uczelnia. Inną tradycją jest organizacja Dnia Międzykulturowego, który żywo interesuje także studentów innych poznańskich uczelni oraz lokalne media.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij