Szanowni Państwo,

Postępując zgodnie z uzyskanymi rekomendacjami, związanymi z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, Rektor Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu prof. dr hab. Hubert Orłowski podjął decyzję o zawieszeniu wszystkich zajęć na uczelni od środy 11 marca do wtorku 24 marca włącznie. Decyzja ta dotyczy zarówno studentów stacjonarnych, niestacjonarnych jak i podyplomowych.
Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że w czasie zawieszenia zajęć, wykorzystując czas pracy własnej studenta, Uczelnia zorganizuje dla Państwa możliwość realizacji określonych treści programowych za pomocą narzędzi distance learning. Szczegółowe informacje przekazane zostaną Państwu w ciągu najbliższych kilku dni.
Decyzja o zawieszeniu zajęć nie jest łatwa, jednak konieczna i wynika z troski o bezpieczeństwo studentów i pracowników Uczelni. Mamy nadzieję, że przyjmiecie ją Państwo ze zrozumieniem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij