Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego na targach w Kijowie i wizycie w Charkowie

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego na targach w Kijowie. Wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta i innych poznańskich uczelni, w ramach programu Study in Poznan zapraszamy do studiowania w naszym mieście i oczywiście na naszej uczelni.

Przyszłych studentów z Ukrainy interesują specjalności, na których mogą zdobyć umiejętności do pracy jako tłumacz lub nauczyciel. W naszej Uczelni zdobędą potrzebne doświadczenie do takiej pracy. Posiadamy wykwalifikowaną i przyjazną kadrę wykładowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Mamy też odpowiednie zaplecze z kabinami tłumaczeniowymi i systemem symultanicznego tłumaczenia konferencyjnego.

P zakończonych Targach w Kijowie, zespół Study in Poznań wybrał się w podróż do Charkowa, gdzie przez 2 dni w cyklu spotkań z uczniami szkół średnich i polonią prezentował akademicki charakter naszego miasta i ofertę studiów w WSJO. Poniżej krótka fotorelacja.

Kliknij aby powiększyć:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij