Egzamin Pearson

Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Języków Obcych można zdobyć międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego, który uznawany jest przez wielu pracodawców i organizacji rządowych w Polsce i za granicą?

Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson English International Certificate (PEIC) oferującym możliwość zdobycia MIĘDZYNARODOWEGO CERTYFIKATU potwierdzającego znajomość języka angielskiego ogólnego na różnych poziomach zaawansowania. Egzaminy PEIC kierowane są do osób powyżej 13 roku życia. pragnących zdobyć honorowane na świecie potwierdzenie kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego.

Szczegółowy opis egzaminu znajdziesz w linku poniżej:

https://www.pearson.pl/assessment/international-certificate#accordion%3Daccord-12622

W Polsce PEIC jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki jako potwierdzenie kompetencji językowych dla osób pragnących NAUCZAĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLACH, przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w procesie rekrutacji do SŁUZBY CYWILNEJ oraz przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych przy organizacji APLIKACJI DYPLOMATYCZNO-KONSULARNEJ. PEIC daje także zwolnienie z egzaminu DOKTORANCKIEGO z języka angielskiego.

W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat organizacji sesji oraz terminów płatności i rejestracji na egzamin PEIC skontaktuj się z nami: egzaminypearson@wsjo.pl

Terminy aktualnych sesji egzaminu PEIC znajdziesz w linku poniżej:

https://www.pearson.pl/assessment/terminy-sesji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij