FILOLOGIA ANGIELSKA

STUDIA II STOPNIA

DLA ABSOLWENTÓW WSZYSTKICH KIERUNKÓW

MODUŁY ZAWODOWE

DLA KOGO

Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły dowolne studia wyższe.

CZAS TRWANIA

Studia II stopnia trwają
2 lata (4 semestry).

FORMA STUDIÓW

Studia II stopnia są dostępne zarówno w trybie stacjonarnym (zajęcia od poniedziałku do piątku), jak i niestacjonarnym (zajęcia w piątki w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz soboty i niedziele).

POZNAJ WSJO

POZNAJ HISTORIE NASZYCH STUDENTÓW

Nazywam się Patrycja i choć dopiero w październiku zaczęłam swoją przygodę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego, to już mi się podoba! Na co dzień pracuję, jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i uczę klasy 4-8. WSJO to dla mnie idealne miejsce, aby kontynuować naukę i pogodzić ją z pracą zawodową. Super jest to, że już w tak krótkim czasie nawiązałam wartościowe znajomości, które mam nadzieję przetrwają po opuszczeniu murów uczelni.

Jeśli chodzi o wykładowców to zawsze można liczyć na ich pomoc, szczególnie na mgr Katarzynę Matschi, która zawsze służy pomocną ręką, a zajęcia z nią są ciekawe przez to, że jest zawsze przygotowana i profesjonalna. Dzięki studiom moje umiejętności komunikacyjne i międzykulturowe się rozwinęły, lecz nie zawsze było tak łatwo i przyjemnie. Studiowanie Anglistyki wymaga wiele cierpliwości i przede wszystkim systematyczności. W nauce słówek najbardziej pomaga mi stara jak świat metoda, czyli robienie fiszek, używam do tego znanej aplikacji, do której to po zajęciach dołączam nowe zestawy słówek przydatne na egzamin z PNJA. Po ukończeniu studiów magisterskich chciałabym pracować na lotnisku i odprawiać pasażerów. Podróże i latanie to kolejny powód, dla których kontynuuję studia filologiczne, angielski jest przecież powszechnie używanym językiem na całym świecie, zarówno w biznesie, jak i w nauce. W niedalekiej przyszłości planuję zrobić także certyfikat językowy z hiszpańskiego, dlatego też jako lektorat wybrałam ten język.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij