Oferta pracy

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Bibliotekarz

Opis stanowiska:

  • obsługa czytelni i wypożyczalni,
  • opracowywanie zbiorów,
  • prowadzenie dokumentacji bibliotecznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi systemu bibliotecznego,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • możliwość poznania specyfiki pracy na Uczelni,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Dokumenty aplikacyjne, opatrzone klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać do dnia 31.01.2023 r. na adres: biuro.ksztalcenia@wsjo.pl w tytule wiadomości wpisując „Bibliotekarz” .

Zamknij