Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w Polsce w dniu 20 marca 2020 r., stosując się do zaleceń Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przedłużam prowadzenie zajęć w systemie kształcenia na odległość do 10 kwietnia br.
Decyzja ta dotyczy zarówno studentów stacjonarnych, niestacjonarnych jak i podyplomowych.
Zajęcia dydaktyczne są obowiązkowo prowadzone przy użyciu kanałów komunikacji elektronicznej, za pomocą platformy e-learningowej, Wirtualnej Uczelni i tradycyjnej komunikacji mailowej, w celu zapewnienia ciągłości procesu kształcenia.
Udział Państwa w zajęciach prowadzonych w trybie kształcenia na odległość jest obowiązkowy i podlega sprawdzaniu obecności przez wykładowców (szczegóły znajdą Państwo w zarządzeniu Rektora, https://www.wsjo.pl/2891-2/).
Zachęcam Państwa do aktywnego udziału w zajęciach i stałego kontaktu z wykładowcami, dziękując jednocześnie za okazane przez Państwa do tej pory zrozumienie i współpracę. Zależy nam na zapewnieniu Państwu realizacji procesu kształcenia i jednocześnie kontynuacji studiowania w tych okolicznościach.

prof. dr hab. Hubert Orłowski
Rektor Wyższej Szkoły Języków Obcych

im. Samuela Bogumiła Lindego

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij