Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO realizuje projekt Poznańska Akademia Wolontariatu. W ramach zadania prowadzone będą szerokie działania szkoleniowe i doradcze, których założeniem będzie zwiększenie kompetencji i umiejętności wolontariuszy/wolontariuszek oraz przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych. Łącznie zaplanowaliśmy realizację aż 24 spotkań z bardzo różnych obszarów tematycznych, z których pierwsze odbędą się już w czerwcu.
Szczegółowa tematyka i harmonogram publikowane są na stronie www.wolontariat.poznan.pl

Warsztaty mają formułę otwartą – mogą się na nie zapisywać zarówno osoby, które dopiero rozpoczną przygodę z wolontariatem, jak również działający już wolontariusze i wolontariuszki, którzy chcieliby zwiększyć swoją wiedzę w różnorodnych obszarach wiedzy.
Zapisy prowadzone są pod adresem: https://forms.gle/xRNAYNrhRjiWebZE6

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. Poznańskiej Akademii Wolontariatu – odbędzie się ono online w dniu 2 czerwca o godzinie 15:30.
Link do spotkania: https://creo.clickmeeting.com/poznanska-akademia-wolontariatu-spotkanie-informacyjne/register

Szeroki wybór obszarów tematycznych pozwala na dopasowanie warsztatów pod swoje preferencje. Co więcej umiejętności i wiedza przekazana na warsztatach może się przydać nie tylko podczas działań wolontariackich, ale również na studiach oraz w pracy.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij