Szanowni Państwo, Studenci Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego!

W związku z zawieszeniem zajęć na Uczelni prosimy, aby z wykładowcami i administracją kontaktować się wyłącznie drogą mailową. Zawieszenie zajęć nie oznacza czasu wolnego ani dla pracowników Uczelni ani studentów, aby jednak zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa prosimy o pozostanie w domach. Dyżury kierowników katedr i zakładów będą przeprowadzane również mailowo i w trakcie trwania dyżurów będą Państwo w miarę możliwości uzyskiwali odpowiedzi w trybie natychmiastowym.
W ciągu najbliższych dni zostaną Państwo poinformowani o zdalnym sposobie realizacji zajęć. Na e-platformie WSJO zostaną zamieszczone materiały do samodzielnego opracowania, ćwiczenia i materiały powtórkowe. Określimy także dostępne kanały kontaktu z wykładowcami online.
Bardzo prosimy o odpowiedzialne podejście do kwestii zachowania własnego zdrowia i zadbanie o odpowiedni poziom higieny oraz ograniczenie kontaktów z potencjalnymi nosicielami wirusa. Zwracamy się także z prośbą o podjęcie szczególnego wysiłku związanego z kontynuacją procesu nauczania w tym wyjątkowym okresie i systematyczne zapoznawanie się z zamieszczanymi materiałami.
Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i nieprzerwany proces dydaktyczny – jeśli to tylko będzie możliwe – bez konieczności zmian harmonogramu roku akademickiego.

Z nadzieją na szybki powrót do tradycyjnych form kontaktu.

Władze Uczelni
Poznań, dnia 12 marca 2020 r.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij