NOWOŚĆ! STUDIA PODYPLOMOWE

JĘZYK ANGIELSKI

W RUCHU PASAŻERSKIM

niestacjonarne (tryb zdalny w formie synchronicznej i asynchronicznej/ e-learning)

Celem studiów podyplomowych „Język angielski w ruchu pasażerskim” jest wyposażenie słuchaczy w związane z funkcjonowaniem w globalnym świecie kompetencje merytoryczne z zakresu bezpośrednio związanego z obsługą pasażera w ruchu lotniczym i morskim oraz znajomość specjalistycznego języka obcego z tego zakresu.

Oferta kierunku łączy wiedzę specjalistyczną z warsztatem języka branżowego. Słuchacze zapoznają się z podstawowymi zasadami obsługi lotniczego i morskiego ruchu pasażerskiego, poznają mechanizmy i strategie z zakresu interakcji i komunikacji oraz zarządzania grupą w warunkach kryzysowych oraz nauczą się branżowej terminologii w języku angielskim.

 • WARSZTAT
 • PANEL DYSKUSYJNY
 • ZAJĘCIA INTERAKTYWNE
 • PREZENTACJA
 • WARSZTAT JĘZYKOWY

Metody pracy obejmują niezbędny komponent pracy własnej słuchaczy, którzy odnoszą optymalną korzyść z godzin kontaktowych pod warunkiem systematycznego przygotowywania się do nich (samodzielne pogłębianie wiedzy merytorycznej i językowej, samodzielna eksploracja i analiza różnorodnych zagadnień). Dlatego część zajęć zaplanowano jako indywidualną pracę w czasie własnym słuchaczy, którzy mogą dzięki temu samodzielnie zgłębiać poszczególne zagadnienia i poświęcać im taką ilość czasu, jaką uznają za stosowną biorąc pod uwagę posiadaną wiedzę i zainteresowania.

Studia te stanowią idealną propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć podstawy wiedzy fachowej z zakresu organizacji transportu pasażerskiego i obsługi pasażerów oraz rozwinąć umiejętności komunikacji i interakcji w wielojęzycznym i wielokulturowym środowisku, zwiększając tym samym swoje możliwości na rynku pracy poprzez zdobycie niszowych umiejętności.

 1. Język specjalistyczny w lotnictwie cywilnym (poziom A2/B1 lub B2).
 2. Język specjalistyczny w ruchu morskim (poziom A2/B1 lub B2).
 3. Teoria lotu i procedury bezpieczeństwa.
 4. Podstawy komunikacji interkulturowej.
 5. Komunikacja i praca w zespole.
 6. Obsługa pasażerów.
 7. Zarządzanie kryzysem.

Studia podyplomowe kończą się przygotowaniem projektu zaliczeniowego przez Słuchaczy, którzy samodzielnie lub w parach albo grupach demonstrują praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy i umiejętności. Projekt polega na przedstawieniu analizy przypadku, propozycji rozwiązania problemu, lub opracowania ustalonego z prowadzącymi zadania obejmującego różnorodne aspekty rozwiązania sytuacji konfliktowej/kryzysowej.

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij