Slide 2
KURSY JĘZYKOWE

GRUPOWE I INDYWIDUALNE

Slide 2
DOFINANSOWANIE

do kursów językowych i studiów podyplomowych

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

UCZELNIA JĘZYKOWA

Wyższa Szkoła Języków Obcych to obecnie największa uczelnia językowa w Polsce. Blisko 2000 studentów z całego kraju kształci się tu na studiach I i II stopnia. Na WSJO kształcą się również studenci z zagranicy m.in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Turcji i Ukrainy.

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Jesteśmy gotowi udzielić pomocy społeczności akademickiej z Ukrainy.

Wychodząc naprzeciw trudnym sytuacjom, wprowadzamy uproszczoną procedurę umożliwiającą dalszą naukę studentom, którzy musieli przerwać edukację na Ukrainie. Pracujemy nad metodami wsparcia.
Pomożemy Wam we wszystkich formalnościach związanych z przyjęciem na studia.

KADRA DYDAKTYCZNA

Wzorzec nauczyciela, do którego dąży WSJO, to osoby znakomicie przygotowane merytorycznie i jednocześnie potrafiące przekazać swą wiedzę w sposób niebanalny. Ogromnie liczy się więc osobowość kandydata. Władze Uczelni są otwarte na uwagi studentów dotyczące kadry i dlatego przeprowadzają ankiety, w których studenci wybierają najpopularniejszych wykładowców…

STUDIA I STOPNIA

Studia na naszej Uczelni wybierają absolwenci szkół średnich, których pasją są języki obce. Bardzo liczną grupą są również studenci innych uczelni, którzy się do nas przenoszą lub studiują 2 kierunki jednocześnie – łącząc studia ekonomiczne, medyczne, etc. ze studiami językowymi. Sporą grupą są też osoby już pracujące, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową poprzez zyskanie nowych umiejętności – często kluczem do awansu zawodowego jest doskonała znajomość dwóch języków obcych.

STUDIA II STOPNIA

W rekrutacji na studia II stopnia najbardziej cieszy fakt, że większość naszych absolwentów decyduje się pozostać w murach swojej macierzystej uczelni i to u nas kontynuują studia magisterskie. Często jest to wynik udanej współpracy z promotorem pracy dyplomowej i nadzieja na dalszy rozwój podczas kolejnego etapu, jakim są studia II stopnia i przygotowanie pracy magisterskiej. Od kilku lat dajemy szansę na podjęcie studiów filologicznych również tym, którzy ukończyli zupełnie inne studia I stopnia, a chcą zdobyć tytuł magistra filologii angielskiej.

STUDIA PODYPLOMOWE

Studia podyplomowe w naszej uczelni wybierają absolwenci studiów pierwszego lub drugiego stopnia, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje zwiększając atrakcyjność na rynku pracy.

0

JĘZYKÓW OBCYCH

0

LAT

0

ABSOLWENTÓW

0

OLIMPIJCZYKÓW

0 mln

DOTACJI

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij