JĘZYK ANGIELSKI

W RUCHU PASAŻERSKIM

Celem studiów podyplomowych „Język angielski w ruchu pasażerskim” jest wyposażenie słuchaczy w związane z funkcjonowaniem w globalnym świecie kompetencje merytoryczne z zakresu bezpośrednio związanego z obsługą pasażera w ruchu lotniczym i morskim oraz znajomość specjalistycznego języka obcego z tego zakresu.

DLA KOGO

Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia.

CZAS TRWANIA

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry.

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

FORMA ZAJĘĆ

  • warsztat
  • panel dyskusyjny
  • zajęcia interaktywne
  • prezentacja
  • warsztat językowy

FORMA STUDIÓW

Zajęcia odbywają się w soboty oraz niedziele, co 2 tygodnie (tryb zdalny w formie synchronicznej i asynchronicznej/E-learning).

Oferta kierunku łączy wiedzę specjalistyczną z warsztatem języka branżowego. Słuchacze zapoznają się z podstawowymi zasadami obsługi lotniczego i morskiego ruchu pasażerskiego, poznają mechanizmy i strategie z zakresu interakcji i komunikacji oraz zarządzania grupą w warunkach kryzysowych oraz nauczą się branżowej terminologii w języku angielskim.

Studia te stanowią idealną propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć podstawy wiedzy fachowej z zakresu organizacji transportu pasażerskiego i obsługi pasażerów oraz rozwinąć umiejętności komunikacji i interakcji w wielojęzycznym i wielokulturowym środowisku, zwiększając tym samym swoje możliwości na rynku pracy poprzez zdobycie niszowych umiejętności.

Studia podyplomowe kończą się przygotowaniem projektu zaliczeniowego przez Słuchaczy, którzy samodzielnie lub w parach albo grupach demonstrują praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy i umiejętności. Projekt polega na przedstawieniu analizy przypadku, propozycji rozwiązania problemu, lub opracowania ustalonego z prowadzącymi zadania obejmującego różnorodne aspekty rozwiązania sytuacji konfliktowej/kryzysowej.
Kończąc studia, Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Terminarz zajęć zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

PROGRAM/MODUŁY

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij