JĘZYK NIEMIECKI

W LOGISTYCE

Pracujesz w branży logistycznej? To dla Ciebie obowiązkowe studia!
Celem studiów „Język niemiecki w logistyce”, jest przygotowanie słuchaczy do pracy z tekstami oraz skutecznej komunikacji w języku polskim i obcym, w branży logistyczno-transportowej.

DLA KOGO

Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia.

CZAS TRWANIA

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry, łącznie 180 godzin zajęć.

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

FORMA ZAJĘĆ

  • warsztat
  • panel dyskusyjny
  • zajęcia interaktywne
  • prezentacja

FORMA STUDIÓW

Zajęcia odbywają się w soboty oraz niedziele, co 2 tygodnie (tryb zdalny w formie synchronicznej i asynchronicznej/E-learning).

Oferta kierunku łączy wiedzę specjalistyczną z warsztatem języka branżowego. Słuchacze zapoznają się z podstawowymi zasadami w logistyce i transporcie, poznają strategie zarządzania zasobami ludzkimi w tym sektorze, poznają tajniki języka niemieckiego branżowego w mowie i piśmie dzięki pracy na przykładach autentycznych sytuacji komunikacyjnych i dokumentów będących w obiegu branży transportowej i logistycznej, w tym zapytań ofertowych, dokumentów przewozowych, dokumentów celnych w transporcie międzynarodowym, dokumentacji związanej z magazynowaniem i transportem towarów.

Studia te stanowią idealną propozycję dla wszystkich, którzy pracują w sektorach branży logistycznej i transportowej lub zamierzają podjąć pracę w tych obszarach w firmach międzynarodowych, z kapitałem polskim i/lub niemieckim.

Studia podyplomowe kończą się przygotowaniem projektu zaliczeniowego przez Słuchaczy, którzy samodzielnie lub w parach albo grupach demonstrują praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy i umiejętności. Projekt polega na przedstawieniu analizy przypadku, propozycji rozwiązania problemu, lub opracowania ustalonego z prowadzącymi zadania obejmującego różnorodne aspekty rozwiązania sytuacji konfliktowej/kryzysowej.
Kończąc studia, Słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

PROGRAM/MODUŁY

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij