NOWOŚĆ! STUDIA PODYPLOMOWE

JĘZYK NIEMIECKI

WARSZTAT NAUCZYCIELA

NIEZWYKŁA OFERTA ODPOWIADAJĄCA NA POTRZEBY WSPÓŁCZESNEJ EDUKACJI STACJONARNEJ, HYBRYDOWEJ I ZDALNEJ!

FORMA STUDIÓW: NIESTACJONARNE (TRYB ZDALNY W FORMIE SYNCHRONICZNEJ I ASYNCHRONICZNEJ /  E-LEARNING

Celem studiów Język niemiecki-warsztat nauczyciela jest zapoznanie z metodami nowoczesnego nauczania języków obcych w praktyce, z nowymi podręcznikami i materiałami dydaktycznymi, aplikacjami i innymi narzędziami technologii informacyjnej przydatnymi do nauczania zdalnego oraz usprawnienie kompetencji językowej.

2 SEMESTRY, ŁĄCZNIE 180 GODZIN

Nauczyciel języka obcego powinien nie tylko stale pracować nad swoją kompetencją językową, ale również doskonalić swój warsztat metodyczny, wprowadzać na lekcjach aktualne materiały z obszaru wiedzy o krajach jak i nowatorskie elementy dyskusji.
W dobie cyfryzacji i kształcenia zdalnego nie można zapominać o korzystaniu z aplikacji i innych narzędzi technologii informacyjnej.

Warsztat metodyczny z opracowaniem konspektów lekcji, dyskusja z wymianą argumentów, prowadzenie lekcji w grupie, warsztat językowy.

Studia te stanowią idealną propozycję dla nauczycieli języka niemieckiego, zarówno rozpoczynających karierę w placówka oświaty, jak i doświadczonych dydaktyków, którzy chcieliby odświeżyć wiedzę metodyczną z perspektywy nauczania, usprawnić umiejętności językowe, wejść w rolę nauczającego i uczącego się równocześnie.

  1. Nowoczesne strategie nauczania-przegląd.
  2. Aplikacje mobilne w nauczaniu języków obcych.
  3. Kształcenie zdalne – modele lekcji.
  4. Kształcenie stacjonarne-modele lekcji.
  5. Nauczyciel jako trener i moderator.
  6. Komunikacja w języku.
  7. Gramatyka praktyczna.
  8. Fonetyka praktyczna.

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij