//ZAPISY

Zgłoszenie na egzamin polega na przesłaniu dowodu opłaty za egzamin oraz podaniu swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, wybranego poziomu egzaminu oraz miesiąca, w którym chce się zdawać egzamin.

Wpłaty należy dokonać na konto Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu 44 1240 6609 1111 0000 4935 7518 z dopiskiem egzamin PEIC, poziom, miesiąc.

Kontakt: egzaminypearson@wsjo.pl

Formularz zgłoszeniowy:

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, informuję, iż:
  1. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 17A, 61-577 Poznań.
  2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Adres do korespondencji z którym może się Pani/Pan skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Adres naszej siedziby ul. Różana 17A, 61-577 Poznań.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania i przeprowadzenia EGZAMINU PEARSON ENGLISH INTERNATIONAL CERTIFICATE (PTE General). Pani/Pana dane będą udostępnione firmie Pearson Education Limited celem przeprowadzenia egzaminu.
  4.Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w sposób zapewniający poufność, integralność oraz dostępność zgodnie z zobowiązującą ustawą z dnia 14 lipca 1983r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018r. poz. 217 z późniejszymi zmianami).

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią powyższej informacji, a dane zawarte w treści klauzuli są zrozumiałe.

  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij