Celem studiów Komunikacja profesjonalna w języku polskim,  jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w każdym zawodzie, w sektorze administracji, oświaty, kultury i biznesu

DLA KOGO

Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia.

CZAS TRWANIA

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry, łącznie 180 godzin zajęć.

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

FORMA ZAJĘĆ

  • warsztat
  • panel dyskusyjny
  • zajęcia interaktywne
  • prezentacja
  • wystąpienie
  • warsztat językowy

FORMA STUDIÓW

Zajęcia odbywają się w soboty oraz niedziele, co 2 tygodnie (tryb zdalny w formie synchronicznej i asynchronicznej/E-learning).

Profesjonalna komunikacja pomaga w robieniu kariery. Jest wypadkową wielu umiejętności, w tym kompetencji posługiwania się poprawnym językiem, stosowania technik perswazji, korzystania z reguł wystąpień i prezentacji w praktyce. W toku studiów będziemy  komunikować się w języku polskim, w sytuacjach oficjalnych i swobodnych, sformalizowanych i nieformalnych koleżeńskich, nie zapominając o czynnikach wywołujących stres i metodach radzenia sobie z własnymi emocjami. Będziemy przygotowywać wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe, wcielać się w rolę referujących, moderatorów i dyskutantów. Będziemy świadomie używać języka, dbając o poprawność, która decyduje o naszej skuteczności.

Studia te stanowią idealną propozycję dla WSZYSTKICH, których sukces zawodowy zależy od skutecznej komunikacji, zorientowanej na osiąganie celów, szczególnie dla osób pełniących funkcje menedżerskie i ich asystentów, specjalistów w sektorze administracji, nauczycieli, tłumaczy, negocjatorów, specjalistów w sektorze usług i sprzedaży.

Terminarz zajęć zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

PROGRAM/MODUŁY

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij