/STYPENDIA /KREDYT /FAKTURA VAT

/Stypendia

  • System stypendialny gratyfikuje studentów wyróżniających się, osiągających ponadprzeciętne wyniki, a także obejmuje opieką osoby o niższym statusie materialnym oraz osoby z niepełnosprawnościami.

/Kredyt studencki

  • Kredyt studencki to atrakcyjna forma finansowania w trakcie studiów, skierowana jest do studentów oraz doktorantów potrzebujących wsparcia finansowego. Kredyt wypłacany jest w co miesięcznych transzach, które można przeznaczyć na wydatki związane z kształceniem, utrzymaniem podczas studiów.

/Faktura VAT

  • Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu wystawia faktury na zasadach ogólnych, bazując na przepisach Ustawy o podatku od towarów i usług. Fakturę potwierdzającą dokonanie opłaty za usługi dydaktyczne Uczelnia wystawia jedynie na rzecz faktycznych nabywców (odbiorców) usług edukacyjnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij