NOWOŚĆ! STUDIA PODYPLOMOWE

KOMUNIKACJA PROFESJONALNA W JĘZYKU POLSKIM

Jeśli Twój sukces zależy od skutecznego komunikowania potrzeb i oczekiwań, nasza oferta jest dla Ciebie idealna!

NIESTACJONARNE (tryb zdalny w formie synchronicznej i asynchronicznej/ e-learning)

Celem studiów Komunikacja profesjonalna w języku polskim,  jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w każdym zawodzie, w sektorze administracji, oświaty, kultury i biznesu

2 SEMESTRY, ŁĄCZNIE 180 GODZIN ZAJĘĆ

Profesjonalna komunikacja pomaga w robieniu kariery. Jest wypadkową wielu umiejętności, w tym kompetencji posługiwania się poprawnym językiem, stosowania technik perswazji, korzystania z reguł wystąpień i prezentacji w praktyce. W toku studiów będziemy  komunikować się w języku polskim, w sytuacjach oficjalnych i swobodnych, sformalizowanych i nieformalnych koleżeńskich, nie zapominając o czynnikach wywołujących stres i metodach radzenia sobie z własnymi emocjami. Będziemy przygotowywać wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe, wcielać się w rolę referujących, moderatorów i dyskutantów. Będziemy świadomie używać języka, dbając o poprawność, która decyduje o naszej skuteczności.

  • Warsztat
  • Panel dyskusyjny
  • Zajęcia interaktywne
  • Prezentacja
  • Wystąpienie
  • Warsztat językowy

Studia te stanowią idealną propozycję dla WSZYSTKICH, których sukces zawodowy zależy od skutecznej komunikacji, zorientowanej na osiąganie celów, szczególnie dla osób pełniących funkcje menedżerskie i ich asystentów, specjalistów w sektorze administracji, nauczycieli, tłumaczy, negocjatorów, specjalistów w sektorze usług i sprzedaży.

– Retoryka praktyczna w wystąpieniach publicznych
– Erystyka i sztuka perswazji w dyskusji
– Negocjacje
– Rejestry językowe w konwersacjach i negocjacjach
– Prezentacje biznesowe
– Komunikacja mailowa
– Komunikacja w mediach społecznościowych

STUDIA PODYPLOMOWE ON-LINE

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij