Komunikat dla studentów Wyższej Szkoły Języków Obcych im. S. B. Lindego ubiegających się o świadczenia w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022

Od dnia 14 marca 2022r. zostanie udostępniony na wirtualnej uczelni w zakładce Finanse-stypendia moduł składania wniosków o przyznanie:

  • stypendium socjalnego (i stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości);
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych;
  • zapomogi.

TERMIN:

Wnioski można składać do 31 marca 2022r.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, złożony wniosek wraz z załącznikami należy wydrukować, podpisać ( w niektórych przypadkach dać do podpisania członkom najbliższej rodziny) i wrzucić do skrzynki odbiorczej znajdującej się na parterze obok drzwi do pokoju 003 lub wysłać na adres w wyznaczonym terminie :

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. S. B. Lindego
61-577 Poznań, ul. Różana 17A
Dział stypendialny

Przypominamy, że każdy student ma inna sytuację rodzinną i nie zawsze wszystkie załączniki będą potrzebne. Dlatego ważne jest bardzo dokładne zapoznanie się z  Informacją wymagane załączniki oraz z Informacją o dokumentach, które należy dołączyć do wniosku,  gdyż pozwoli to Państwu na sprawne przygotowanie dokumentacji do wniosku.

Wszelkie zapytania dotyczące stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych prosimy kierować na adres stypendia@wsjo.pl

UWAGA!

W przypadku brakujących dokumentów we wniosku zostaną Państwo o tym poinformowani mailowo (lub telefonicznie w sprawach zawiłych), bardzo prosimy na bieżąco sprawdzać adres e-mail (podany we wniosku).

 

Oświadczenia o przedłużeniu stypendium do pobrania poniżej:

Stypendium dla osób niepełnosprawnych- oświadczenie o przedłużeniu stypendium

Stypendium socjalne- oświadczenie o przedłużeniu stypendium

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij