/ ORGANIZACJA ZAJĘĆ

W ROKU AKADEMICKIM 2022/2023

Obecnie, w sytuacji zagrożenia epidemicznego studia prowadzone będą w modelu hybrydowym obejmującym zarówno zajęcia na terenie uczelni, jak również interaktywne zajęcia prowadzone on-line.
Uczelnia dysponuje nowoczesną platformą e-learningową umożliwiającą prowadzenie zajęć w trybie zdalnym i zapewniającą bezpośredni kontakt studenta i wykładowcy, tak podczas wykładów i ćwiczeń, jak i konsultacji czy tutoringu.
Podstawowym modelem studiów są zajęcia na terenie uczelni. Nasze sale dydaktyczne przygotowaliśmy tak, by ćwiczenia i wykłady realizować w sposób wygodny i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.
W sytuacji, gdy rząd zadecyduje o wprowadzeniu obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii i po raz kolejny uczelnie będą zamknięte dla dydaktyki, program studiów realizowany będzie w formie zajęć distance learning z zachowaniem ich interaktywności i bezpośrednim kontaktem studenta z wykładowcami. Uczelnia posiada wszelkie narzędzia oraz doświadczenie i kompetencje w prowadzeniu takiego modelu studiów z wykorzystaniem platformy e-learningowej i  narzędzi do wideokonferencji pozwalających na prowadzenie zajęć kontaktowych w czasie rzeczywistym.

Nowoczesna forma studiów silnie łączy się z realizacją podstawowego celu uczelni, jakim jest zapewnienie bezpiecznych studiów.
Przez bezpieczeństwo rozumiemy dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu zajęć prowadzonych przez Uczelnię, niezależnie od modelu studiów. Ale bezpieczeństwo to również, aktualne szczególnie dziś, budowanie i przestrzeganie standardów umożliwiających ochronę zdrowia studentów i pracowników Uczelni.

WSJO prowadzi nowoczesne studia językowe. Przede wszystkim świadczy o tym program, który skupia się na praktycznej nauce współczesnego języka poprzez przedmioty związane z budowaniem szerokich kompetencji językowych, wspieranych zajęciami z zakresu wiedzy o współczesnej kulturze, społeczeństwie, literaturze krajów obszaru językowego, jak i przedmiotami związanymi ze zdobywaniem kwalifikacji zawodowych, oczekiwanych przez pracodawców.
Ale nowoczesność tych studiów to również ich forma. Dążymy do tego, by wprowadzać rozwiązania elastyczne, które pozwolą studentom efektywniej zarządzać własnym czasem i łatwiej godzić naukę z innymi sferami życia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij